Rezerwacja 7 dni w tygodniu Rezerwacja Telefoniczna: 32 728 30 26
Infolinia czyna w godzinach: Pon-Sob: 9:00 - 20:00 Niedziela: 17:00 - 21:00
Wylot z:
Przylot do:
Data Wylotu
Data Przylotu
Pasażerowie:
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Szukaj Połączeń
Loty z Warszawy do Grecji - Korfu
Bilety lotnicze do słonecznej Grecji
Bezpośrednie loty tanimi liniami Ryanair z Warszawa(Polska) do Korfu(Grecja). W promocyjnych cenach przeloty z Warszawy bezpośrednio do Korfu w sezonie 2016.
Loty do Korfu
RzeszówKorfu299.00 pln
PoznańKorfu239.00 pln
KatowiceKorfu209.00 pln
Bilety lotnicze z Warszawy(WAW) do Korfu(CFU) - Ryanair

Loty z Warszawy na wyspę Korfu oferuje irlandzki tani przewoźnik Ryanair. bezpośrednie loty w sezonie letnim z lotniska Warszawa Modlin (WMI) od 26 marca 2018 startują raz w miesiącu w poniedziałki o godz 08:15, planowane lądowanie na Korfu o godz 11:35. Powrotne loty z Korfu do Warszawy także raz w tygodniu (poniedziałki) w godzinach rannych o 06:25-07:50.

Tani przewoźnik Wizzair oferuje w sezonie letnim od 23 czerwca 2018 bezpośrednie loty z warszawskiego Okęcia (WAW) na wyspę Korfu. Loty startują raz w tygodniu w soboty z Warszawy o godz 12:35, lądowanie na wyspie o godz 15:55. Loty relacji odwrotnej z Korfu do Warszawy raz w tygodniu (soboty) w godzinach popołudniowych o 17:05-18:15. Zarezerwuj tanie loty na grecką wyspę Korfu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Na granicy Adriatyku, blisko Albanii położona jest grecka wyspa Korfu. To prawdziwy raj dla turystów, zielona kraina z bujną roślinnością, pięknymi zatokami, dziewiczymi plażami oraz krystalicznie czystym Morzem Jońskim. Nie licząc lądowiska dla wodnopłatów, na północ, około 3km od centrum miasta Korfu, umieszczony w głębokiej zatoce, znajduje się międzynarodowy port lotniczy jedyny na wyspie Corfu International Airport (CFU).

Wylot
Czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka
2018-07-24 11:15 Warszawa (WMI)
2018-07-24 21:15 Korfu (CFU)
1
FR 9946
2018-07-24 11:15 Warszawa (WMI)
2018-07-24 13:30 Piza (PSA)
FR
2
FR 2728
2018-07-24 18:35 Piza (PSA)
2018-07-24 21:15 Korfu (CFU)
FR
Przylot
Czas podróży: 10h 10m / 1 przesiadka
2018-07-31 09:50 Korfu (CFU)
2018-07-31 20:00 Warszawa (WMI)
1
VY 6175
2018-07-31 09:50 Korfu (CFU)
2018-07-31 10:20 Rzym (FCO)
VY
2
W6 1442
2018-07-31 16:20 Rzym (FCO)
2018-07-31 19:00 Warszawa (WAW)
W6
Oferta 1
Cena: 1094 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka
2018-07-24 11:15 Warszawa (WMI)
2018-07-24 21:15 Korfu (CFU)
1
FR 9946
2018-07-24 11:15 Warszawa (WMI)
2018-07-24 13:30 Piza (PSA)
FR
2
FR 2728
2018-07-24 18:35 Piza (PSA)
2018-07-24 21:15 Korfu (CFU)
FR
Przylot
Czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka
2018-07-31 10:45 Korfu (CFU)
2018-07-31 23:10 Warszawa (WMI)
1
X3 4469
2018-07-31 10:45 Korfu (CFU)
2018-07-31 11:55 Monachium (MUC)
X3
2
LO 354
2018-07-31 20:35 Monachium (MUC)
2018-07-31 22:10 Warszawa (WAW)
LO
Oferta 2
Cena: 1188 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka
2018-07-24 11:15 Warszawa (WMI)
2018-07-24 21:15 Korfu (CFU)
1
FR 9946
2018-07-24 11:15 Warszawa (WMI)
2018-07-24 13:30 Piza (PSA)
FR
2
FR 2728
2018-07-24 18:35 Piza (PSA)
2018-07-24 21:15 Korfu (CFU)
FR
Przylot
Czas podróży: 10h 40m / 1 przesiadka
2018-07-31 14:30 Korfu (CFU)
2018-08-01 01:10 Warszawa (WMI)
1
U2 2372
2018-07-31 14:30 Korfu (CFU)
2018-07-31 15:45 Londyn (LTN)
U2
2
W6 1310
2018-07-31 20:50 Londyn (LTN)
2018-08-01 00:10 Warszawa (WAW)
W6
Oferta 3
Cena: 1197 PLN
© WarszawaKorfu.pl - Tanie loty - Wszystkie prawa zastrzeżone